| LARGE ASSORTMENT | NICKEL SAFE | FAST DELIVERIES | 30 DAYS FOR RETURNS |

Swarovski gör oss aldrig besvikna med sina innovationer, men vissa nyheter är bara extraläckra. Den senaste kollektionen 2020-2021 heter Love All och pärlorna som vi hämtar från den är de två nya färgerna ur crystal pearl-familjen: Mulberry Pink pearls och Elderberry pearls.
Varför 2020-2021, kan man undra, när vi befinner oss i 2019? I modeindustrin gäller det att ligga i framkant, spana på trenderna och försöka erbjuda designers världen runt skaparmöjligheter för de kommande kollektionerna utifrån det. Det är precis vad Swarovski gör.
Både Mulberry Pink och Elderberry är läckra, mustiga nyanser varav den ena är riktigt mörk och lutar mot lila medan den andra är något varmare och lekfullare rosa. Pärlorna funkar perfekt med varandra och bildar snygga kombinationer med många andra rosa, bärröda och lila nyanser.
Som vanligt hittar du de nya pärlorna hos oss i olika storlekar, och på bilderna nedan visar vi hur de ser ut tillsammans med några andra pärlor, seed beads och kristaller i närliggande och kompletterande färger.
Klicka på bilderna eller följ länkarna nedan om du vill:
KÖPA SWAROVSKI ELDERBERRY CRYSTAL PEARLS
KÖPA SWAROVSKI MULBERRY PINK CRYSTAL PEARLS